Duszpasterskie

Maryja prosi: „Dzieci moje odmawiajcie codziennie Różaniec". Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17:30 a po nich Msza święta.

Ogłoszenia Parafialne – 6 sierpnia 2017 r.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

·        św. Dominika we wtorek

·        św. Teresy od Krzyża – patronki Europy w środę.

·        Św. Wawrzyńca w czwartek.

·        Św. Klary w piątek

·        Nabożeństwo Fatimskie z różańcem w ręku i procesja wokół kościoła w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16:00.

1.     O modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę proszę różę p. Teresy Latocha.

2.     Zapraszam do pogłębiania wiary katolickiej.

3.    Dziękuję serdecznie za zaangażowanie w przygotowanie odpustu parafialnego. Dziękuję osobom przygotowującym świątynię i p. Kościelnej, Grupom Parafialnym i Radzie Parafialnej, dziękuję Chórowi i p. Organiście, młodzieży i dzieciom oraz każdemu i każdej z Was za współodpowiedzialność za naszą piękną świątynię i jej obejście. Dziękuję także za troskę o cmentarz i groby najbliższych, i zyskane dla nich odpusty. Jest to także świadectwo naszej żywej wiary.

4.     Bóg zapłać za wszelką ofiarność na tacę czy konto naszej parafii. Taca dzisiejsza na cele Kurialne. Składka w przyszłą niedzielę na Uniwersytet Papieski JPII w Tarnowie.

5.  W minionym tygodniu podjęliśmy dalszą część prac przy renowacji plebanii. Odczyściliśmy i odgrzybiliśmy ściany budynku plebanii, pomalowaliśmy elementy fasadowe, ufam, że w tym tygodniu pogoda pozwoli dokończyć te prace. Na cmentarzu wykonujemy kilka piwniczek grobowych i uporządkowaliśmy śmietnik. Zrobiliśmy także przegląd instalacji elektrycznej w kościele. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim tak życzliwie i bezinteresownie zaangażowanym w te prace. Jest dla mnie zaszczytem modlić się i pracować w naszej społeczności parafialnej.

6.     Intencje Mszalne w tym tygodniu (odczytać).

7.     Spotkanie przedpielgrzymkowe grupy nr 8 św. Jakuba 8 sierpn ia 2017r. we wtorek o godz. 19.00 w AULI Chrystusa Króla w Brzesku.

8.     Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Msze św: