Duszpasterskie

Maryja prosi: „Dzieci moje odmawiajcie codziennie Różaniec". Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17:30 a po nich Msza święta.

Ogłoszenia Parafialne – 3 września 2017 r.

1.      Słowo podziękowania ks. Bp. Ordynariusza Andrzeja Jeża odczytać).

Naszą życzliwą odpowiedzią niech będzie i tegoroczna zbiórka płodów rolnych. Jeśli ktoś mógłby podzielić się i ofiarować zboże czy warzywa proszę o dostarczenie ich jutro w workach lub skrzynkach pod plebańską stodołę. We wtorek rano zawieziemy je do Tarnowa.

2.      W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

·        Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego Mszą św. w poniedziałek o godz. 8:00.

·        Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę.

·        Godzina z Miłosiernym w czwartek od godz. 17:00.

·        Uroczystość Narodzenia NMP w piątek. Poświęcenie ziarna siewnego na Mszy św. porannej. Odpust w Borzęcinie ku czci Narodzenia NMP w niedzielę 10 września.

3.      O modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę proszę Różę p. Krystyny Brzezina.

4.      Ministrantów zapraszam na spotkanie LSO do kościoła w środę po Mszy św. wieczornej.

5.      Młodzież zapraszam na spotkania MGA do salki w czwartek po Mszy św. wieczornej.

6.      Odczyściliśmy nawę zachodnią w naszej świątyni oraz kaplicę MB Różańcowej. Serdecznie dziękuję zaangażowanym osobom za ogrom wykonanej bezinteresownie pracy i za wszelkie użyczanie sprzętu potrzebnego do wykonania tychże prac.

7.      Bóg zapłać ofiarność na tacę czy konto naszej parafii. Caritas dziękuje za ubiegłoniedzielną ofiarę dla poszkodowanych przez wichury. Jako bielecka wspólnota przekazaliśmy na ten cel 3.270zł.

8.      Zapraszam do pogłębiania wiary katolickiej poprzez lekturę prasy i czasopism religijnych.

9.      Intencje Mszalne w tym tygodniu (odczytać).

10. Pielgrzymka do Chorzelowa na koronację obrazu MB Królowej Rodzin w sobotę 9 września. Wyjazd autokarem z parkingu przy kościele o godz. 8.45.

11. Zapowiedzi przedślubne: Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

·        Anita Pudło, lat 25, panna, córka Józefa i Doroty zd. Daniszewska, zam. w Bielczy z Dawidem Curyło, lat. 25, kawalerem, synem Mariusza i Grażyny zd. Borowiec, zam. w Sterkowcu.

Ktokolwiek zna istotne przeszkody do ważności ślubu pomiędzy w/w osobami jest zobowiązany w sumieniu do powiadomienia o tym Kancelarię Parafialną.

12. Katedra Tarnowska zaprasza na modlitewne spotkanie osoby żyjące w związkach niesakramentalnych w niedzielę 10 września o godz. 15.00.

13.      Dziękując Bogu za wszelkie dobro minionego tygodnia, uklęknijmy w adoracji przed Najświętszym Sakramentem prosząc przez ręce naszej Anielskiej Królowej o łaski na nadchodzący tydzień a w szczególności dla uczniów, wychowawców i nauczycieli.

Msze św: