Aktualności z 2020 r.

 

      Jednym z bardzo ważnych wydarzeń każdej wspólnoty parafialnej jest przewidziana w prawie Kościoła – wizytacja kanoniczna, która odbywa się w każdej parafii diecezji co 10 lat. W naszej parafii taka wizytacja będzie miała miejsce 10 listopada, będziemy gościć ks. Biskupa Stanisława Salaterskiego. Wizytacja biskupa w parafii jest czynnością apostolską, pasterską. Biskup jako następca apostołów i jak niegdyś oni sami, odwiedza parafię, by spotkać się z wiernymi i wspólnie przeżywać radość chrześcijańskiej wiary. Przyjeżdża by słuchać o radościach, wejść w nasze troski, by prosić Boga o błogosławieństwo dla naszego życia.

     Ksiądz biskup na wizytację przybywa zawsze jako gospodarz diecezji, by zapoznać się z sytuacją duszpasterską i gospodarczą parafii. Wizytacja jest więc nie tyle czasem sprawdzania i kontroli, ale także czasem spotkań z wiernymi, czasem umacniania ich wierności Chrystusowi, Ewangelii i Kościołowi, dlatego przyjmijmy kierowane do nas parafian zaproszenie:

     Na Prymarię o godz. 7:30 zapraszamy w szczególności : Róże Różańcowe – mamy ich 13 Róż Różańcowych dorosłych; zapraszamy Akcję Katolicką i Caritas parafialny. Po Msz św. Spotkanie tych grup z ks. Biskupem w świątyni.

      Spotkanie Rady Parafialnej z ks. Biskupem na plebanii o godz. 9:30.

   Na Sumę o godz. 10;30 zapraszamy w szczególności: Radę Parafialną, Zespół Synodalny, Róże Różańcową dzieci, Scholkę dziecięcą, LSO, DSM, Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe, Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, Młodzież naszej Parafii, po czym po Mszy św. Spotkanie tych grup z ks. Biskupem w świątyni.

 

Zapraszamy: Ksiądz Proboszcz oraz Akcja Katolicka

MSZE ŚWIĘTE - czas letni

 

nowy-kosciol

Kościół Parafialny (Bielcza)

 

Msze św. (czas letni):

Dni powszednie:
 630

z wyjątkiem: środa, czwartek 1800

 

Pierwsze piątki: 630 ,1800

 

Niedziele:  730, 1030, 1600

Święta zniesione: 630, 1800

Nabożeństwa:
Nowenna do MB Nieust. Pomocy:
każda środa 1800
Godzina Miłosierdzia i adoracja: każdy czwartek 1700

Spowiedź św.:
codziennie kwadrans przed Mszą św.
każdy czwartek i I Piątek: 1700–1800

Msza Święta Na Żywo

Msza Święta Audio

Ogłoszenia Audio

Kontakt

Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Bielczy
Bielcza 47,
32-824 Bielcza

Kancelaria tel. 14 68 47 650,
kom. 787 628 210

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr konta: BGŻ BNP PARIBAS
73 1600 1462 1837 8864 1000 0001